Goodbye and Hello

Laptop stále v jablečné nemocnici a navíc jsem teď přijela volit domů do Karviné, takže žádnou smršť fotek tentokrát nečekejte. Zase na druhou stranu už teď vás můžu navnadit na příště, nafotili jsme s mužem fashion story na Holgu a taky novy botičky s 10cm podpatkem od mámy. Tentokrát to bude teda spíš povídací.

Modní svět poslední dobou přinesl spoustu převratných trednů ...některé vítám s otevřenou náručí, na jiné pohlížím poněkud s rozpaky.

1. Moje jednička v módních trendech jsou věci s vysokým pasem. Už v zimě 2008 jsem si koupila v New Yorku kalhoty s vysokým pasem a jsem ráda, že se konečně věci s vysokým pasem začali prodávat i u nás. Pamatuju si, když jsem ješte nosila červené kalhoty s obrázky flinstounovýma, že mě osvícenější spolužačka poučila, že kalhoty se nosí na bocích a to určilo pozici a vzhled mých kalhot na mnoho let dopředu. Naštěstí se v módě vrací osmdesátky a já už si nemusím obávat, že mi ze super nízkých džínů leze zadek:

2. Z návrátu body jsem nadšená uplně. V tomhle je naprostá jednička American Apparel a já se jich prostě nemůžu nabažit.
Zatím jsem nashromáždila tyhle:


Tenhle kousek mám v černém i červeném.

Jsem ráda, že jsem si to pořídila, protože tenhle vzor, už neprodávají a já si myslím, že je jeden z nejgenialnějších vůbec.

Sexy se zipem...No a aby má kolekce byla kompletní tak mi schazí ještě naprosto ikonický kousek:

Jak já sem do tohodle zblázněná! Ale už brzy! :)

A snad možná i tenhle:


3. Co jsem fakt nečekala je, že se vrátí byly lacláče, takže jsem nejdřív dost váhala jak s tím naložit. Před pár měsíci jsem dostala kraťasy s laclem a až do minulého týdne jsem je neměla na sobě ani jednou. Nakonec jsem sebrala odvahu a došla k závěru že ve správne kombinaci vypadají fakt dobře. (důkaz příště:)
A jak to vidíte vy? Svěřte se:)

PS: už se nemůžu dočkat až sem dám fotky své multifunkční šatosukně...je to fakt úžasnej kousek.

Danny Rose out!