Hello, Fall!

Mnohým z vás se to bude zdát rouhačské, ale já už se opravdu nemůžu dočkat podzimu. Vedra snáším špatně, nerada se opaluji a slunci se obecně snažím vyhýbat jak je to jen možné, takže mě euforie z příchodu léta obvykle opuští už po dvou týdnech prázdnin. Krom toho tento rok přišlo s HM s obdivuhodnou podzimní kolekcí plnou skvělých kousků, takže je opravdu na co se těšit první kousky, už najdete v obchodech.

Zdroj: H&M

Jinak se omlouvám za dlouhou prodlevu od minulého blogu. Manžílkovi se podařilo rozbít můj foťák ještě před tím než odjel a tak nemám ani fotografa ani foťák. Už jsme si ovšem jako náhradu vybrali jednu digitální zrcadlovku, takže mě to ani tak nebolí. Budeme si ji ovšem nechávat poslat z USA tak to chvíli potrvá a do té doby si budu muset půjčit náhradní.

PS: Děkuji všem čtenářkám a čtenářům, vážím si vaší přízně. Pokud máte k blogu jakékoliv připomínky či nápady na témata, které byste si přáli abych v některém ze svých budoucívh blogů zmínila, prosím neostýchejte se a dejte mi o tom vědět.


Good night and good luck.