Death

Šaty Mango / Dress Mango
Boty, punčochy HM / Shoes, tights HM
Vintage kožešina / Vintage fur

Nápad na tuhle fotku vyplynul tak nějak přirozeně ze spolupráce mezi mnou a Joshem. Hodně to vychází z mé snahy o to, aby každý můj další příspěvek byl spíše minieditorialem, než jen několika fotkami outfitů. Tím směrem bych svůj blog chtěla směřovat a doufám, že i vy oceníte, že se tím snažím vyprávět nějaký příběh a pokáždé tak odhalím kousek sebe.
V tomhle případě se snažím dotknout tématu smrti, ale spíš přeneseně než doslovně.
Modní sebevražda/socialní - můžete si ji způsobit nevhodně zvoleným outfitem stejně jako nevhodně volenými slovy. Musíte umět zapůsobit na první pohled a s tím já asi bojuju nejvíc. Nejenže jsem hrozný trémista ale taky nejsem nijak zvlášť výřečná ve společnosti lidí, které tak dobře neznám. Tak snad to nebude moje smrt...:)

Short but accurate english translation: My goal is to take my blog little further then posting just pictures of my outfits. I would like to make every post to be mini-editorial telling a story and sharing that way parts of who i am.
This one is about fashion or social suicide which can be caused easily by simple things like not choosing your outifit well or not being able to adapt the way you talk to certain social group. I guess this what i fight the most. Im not naturally social and sometimes i tend to be awkward while nervous. Well hopefully this wont cause me my social death...:)


PS: Thank you AA :)
my look featured by American Apparel

my look featured by American Apparel

PPS: Make a girl happy and CLICK vote!
H&M Vote for my blog