Happy People
Nejenom důkaz toho, že nenosím pořád černou, ale hlavně toho, že se i já dokážu občas proměnit v romantičku.

Nemohla jsem vynechat tuhle fotku jež se pojí s hláškou, kterou B pronesla, cpoucí se tvarohovým dortem a horkou čokoládou: "Já si myslím, že vyvážená strava je obecně dost přeceňovaná".


Showroom jsme si opravdu užily, ale asi vás opět odkážu na blog Abny, na vyprávění o tom, jak to všechno proběhlo. Jenom bych tímto chtěla poděkovat Kátě a Kátě za pozvání, bylo to nadmíru kouzelné odpoledne. Odnášely jsme si plné tašky pokladů, které tady postupně budu zveřejňovat. 

Snad, už mi taky brzy dorazí nabíječka k foťáku... Mám teď spoustu fotografických nápadů, které už se nemůžu dočkat zrealizovat.

Mnozí asi očekávali, že kolekce Lanvin for H&M, bude překypovat černými a šedými odstíny. Já jsem v to dokonce doufala, však mě znáte já a černá, máme spolu velmi intimní vztah.
Jsem, ale přesvědčená, že tohle video naznačuje pravý opak:

Nakonec si říkám, že je to tak asi lépe, zimu je třeba trochu rozjasnit. A já mám poslední dobou mám čím dál tím víc pomyšlení na kobaltově modrou, rudou a syťe žlutou. Moje dlouholetá temná láska mi tyhle zálety zatím toleruje, všechno je tedy vlastně v pořádku.