One Weekend in Prague

...a zase přispívám jako poslední. Je mi to líto, ale nakonec snad máte pochopení, že jsem zaměstnaná žena :) a tudíž nemám vždy tolik času, jak bych si přála. Ale samozřjmě se budu snažit co mi síly stačí a ještě víc a jednou snad budu přispívat třeba každé tři dny. 

No dobře dost okolků přejděme konečně k věci. Nebudu mluvit o tvorbě českých návrhářek, které se na FW prezentovaly, protože mě jejich modely neoslovují a pravděpodobně nikdy nebudou.

Víc mě zajímaly přehlídky mladých modních návrhářů. Byla jsem ovšem v mnoha případech zklamaná. Oblíkat ženu do klaunských bot, pažecích kraťasů a ikea stinítek na lampy je směšné. Nechápu ani českou fascinaci sportovním streetovým stylem.

Naštěstí se na přehlídce New Fresh Style objevilo i pár nadějných talentů, jež mě velmi zaujaly. 
Bronislava Brůčková představila kolekci netypických svetrů a šatů v krémové a červené v příhodně pojmenované kolekci Horkokrevně. 
Dobře promyšlená kolekce byla k vidění i od dua návrhářek Michaly Bětíkové a Anny Mareškové. V jejich kolekci se objevovaly body s dramatickými vycpávami ramenou, tmavá i světlá kůže a flitry. 

...a to jsem se zapřísáhla, že o PFW psát nebudu:).

O tom jak proběhl sraz bloggerek si přečtěte radši u Abny ja si myslím, že bych to sama lépe nepopsala:).


Vlatní fotky vám, bohužel, můžu nabídnout jenom jednu. Jsem totiž chronický ztráceč a zapomětlivec a nemůžu přijít na to, kam jsem si "uklidila" nabíječku k foťáku. Po dlouhém a bezvýsledném hledání jsem se rozhodla, si ji prostě objednat na eBay. Očekávám, že podle zákonů časoprostoru najdu tu ztracenou krátce po té, co mi přijde nová. Zbytek fotek přebírám od Abny:
Já, Martin a jeho Aquila Aqualinea - "Zdravější, krásnější" :D

Zaostřit - to není jen tak...:)

Košile H&M, Motýlek H&M, Punčochy H&M, Trenčkot Mango, Kabelka Topshop a Joshův pásek

Příště o dnešním H&M Showroomu a o truhle pokladů:)