Lanvin for H&M


Včera jsem se vydala do H&M showroomu na prezentaci kolekce Lanvin for H&M bohužel vám ovšem nemůžu ukázat fotky, které jsem pořídila protože se mi je dnes podařilo omylem smazat. Jsem si jistá, že si dokážete představit jak zoufalá jsem z toho byla. Nezbývá než doufat, že se mi podaří získat pár fotek od někoho jiného.
Kolekce vypadá opravdu úžasně. Myslím si, že je v ní něco pro každého - klasická černá i výrazné barvy a vzory.
Byla jsem taky nadšená, že jsem se seznámila s Marikou z Tonbogirl  
se mi je jí blog a fotky hrozně líbí a vypadá to, že spolu budeme v budoucnu spolupracovat.

Yesterday I went to H&M showroom for the Lanvin for H&M collection presentation. Sadly i cant show you any of my own pictures i took because i accidentally deleted them all. Im sure you can imagine how upset i was especially so because i really liked them. Hopefully i will be able to get some from someone else. 
The collection is incredible. There is something to be found for everyone. Classic black as well as bold colors and prints and those glasses!
I was also really excited to meet Marika from Tonbogirl because im big fan of her blog and photography and it looks like we might collaborate in a near future.Tohle je můj oblíbený kousek, tak doufám, že se mi ho podaří získat. 
This is my favourite piece so i hope i will manage to get it!

Nejvíc se obávám, že prostě nevstanu (ranní vstávání mi opravdu dělá problémy) a než se tam dostanu tak budou vyprodané.