Woodland CreaturePrůhledná košile HM / See-thru shirt HM
Kalhoty HM / Pleated pants HM
Pásek Asos / Belt Asos
Podprsenka Agent Provocateur / Bra Agent Provocateur 

They say thirt time the charm but this time it really did not work out for me. It looks like i will have to postpone the photo shoot i have been planing for months once again.
On the other hand it looks like i will be busy with another awesome project next week. Well keep your fingers crossed and hopefully it will work out the way its supposed to.
/
Co uděláte, když vám něco, co jste dlouho plánovali i napotřetí nevyjde? Asi to prostě odsunu a snad časem nastane ta pravá chvíle, abych to mohla zrealizovat. V nejbližší době to ovšem moc pravděpodobné není.
Na druhou stranu si s tím nechci moc lámat hlavu, protože to vypadá, že budu mít příští týden na práci velmi zajimavý projekt, který bude opravdu stát za to. Tak mi držte palce ať vše povede tak jak má.


PS: Prague Burlesque přichází s novým projektem představení na lodi. Takže kdo nás chtěl vidět bude mít konečně šanci a vypadá to že se navíc budou vystoupení konat pravidelně. Informace najdete tady. Musím vás ovšem informovat, že se nadcházejícího vystoupení účastnit nebudu, protože mám v tomto týdnu příliš mnoho poviností a plánů, které nejde změnit. Tak či tak vám ovšem garantuji, že to rozhodně bude stát za to.