The Bare Necessities: Hair

I have decided to do weekly series about my favorite beauty products and in the first one i have chosen to focus on the hair products i use.
It is Bed Head Self Absorbed Shampoo, Conditioner and Bed Head Hard Head Hairspray.
I have been using Bed Head for over a year now and i couldn't have been more satisfied. The shampoo and conditioner combo makes my hair healthy and shiny like no other i have tried before to the point that even strangers compliment it.
I tried other Tigi hairsprays but this one definitely holds my hair the best and it doesn't have strong chemical smell like some other ones.
/
Rozhodla jsem se začít týdenní sérii o svých oblíbených kosmetických produktech a jako první jsem si vybrala ty na vlasy.
Jsou to Bed Head Self Absorbed šampón, kondicionér a lak na vlasy Bed Head Hard Head.
Bead Head produkty používám už asi rok a nemohla bych s nimi spokojenější. Díky téhle užasné dvojce šampónu a kondicionéru mám opravdu zdravé a lesklé vlasy jako nikdy předtím. Vůbec se to nedá srovnávat s žádnými, které jsem používala v minulosti.
Kromě Hard Head jsem od Bed Head vyzkoušela i jiné laky na vlasy, ale tenhle drží rozhodně nejlíp a co je nejlepší je, že nemá takový ten nepříjemný chemický zápach.

PS: Pro ty, kteří by snad pochybovali, ne, opravdu se nejedná o placenou reklamu sponzorovanou Tigi...nebo spíš kéž by! ;)


PPS: Thanks to all old and new readers I am happy to see your numbers are growing and please if you have any suggestions regarding my blog don't hesitate to share them with me.
/
Moc děkuji všem starým i novým čtenářům! Jsem ráda, že se vaše počty tak rozrůstají. Nezapomeňte prosím, pokud máte jakékoliv připomínky či přání ohledně mého blogu, nebojte se o ně se mnou podělit, ráda je uslyším.