Divoká ŠárkaShirt and glasses H&M (thanks to H&M showroom), pants Zara

We went to Divoká Šárka National Park on Saturday. I love that place so much it makes me help to escape from the rush and noise of the city at least for little bit without really leaving it. Nonetheless I hope we will be able to spend whole weekend in out in a country next month with friends of ours because stress was really getting the best out of me lately.

PS: Yes, I had the my septum pierced the whole time but most of the time it's hidden in my nose because I cant wear it at work and I don't like to switch from one piercing to another all the time.

PPS: My hubby and I came with jokes about bloggers last I posted them on my facebook page last night. You can vote with your "likes" if you wish. It is healthy to make fun of yourself every once in a while.

/

V sobotu jsme vyrazili s milým na Divokou Šárku. Ach, jak já to místo zbožňuji. Taková slepičí polévka pro městskou duši, co mi pomáhá se trochu uvolnit od pražského hluku a shonu. Tak či tak doufám, že se nám v květnu podaří vyrazit se známými na víkend z města, protože poslední dobou mi přijde, že se stresu nějak příliš poddávám. Nezbývá než doufat, plánovat a alespoň prozatím vytáhnout do boje proti stresu nějakou tu laskominu. Výhodou je, že se nerada opaluju a nemusím se pak tolik obávat, jak budu vypadat v plavkách.

PS: Ano, piercing v nose mám déle, než tenhle blog. Obvykle ho ale nosím zastrčený uvnitř, protože v práci ho mít nemůžu a nebaví mě si pořád přendávat piercingy mezi tím, co se dá schovat a tím, co vypadá hezky.

PPS: Včera jsme s Joshem vymýšleli vtipy o bloggerech. Přidal jsem je na svůj facebook. Jestli chcete můžete hlasovat svými "likes", který se vám přijde lepší. Je dobré si občas udělat ze sebe prdel. Přidala bych verzi v češtině, ale nevím jak efektivně přeložit "big deal" aby to vyznělo stejně.