It's been a year!Bodysuit American Apparel, skirt and shoes H&M (thanks to H&M showroom)

It's been a year since I started my blog so I asked Paulina to take my anniversary inspired pictures for me and for you guys with her analog camera. Im sure people thought i was a total fool throwing confetti in a park. Oh well i never hesitate to make fool of myself on public for you haha.
Thank you Paulina for the pictures I hope you guys like them.

Also i know im little late with it so thank you very much for being so patient with me the giveaway winner is n.73 Klaudii (i did not count my own comments and I only counted the first comment if somebody commented twice)
Congrats to the winner and for rest well don't be sad there will be another one soon. 
/
Ach ano, už je to rok co jsem začala s blogem. Řekla jsem si, že při té příležitosti pro vás výmyslím něco specialního a tak jsem požádala Paulínu, aby mi nafotila fotky na výročí blogu svým analogem. Jsem si jistá, že kolemjdoucí si mysleli, že jsem úplný idiot, když vyhazuji konfeti v parku, ale to mě zatím nikdy v ničem nezastavilo. 
Tak tady to máte doufám, že se vám líbí. Díky Paulínko.

Abych nezapoměla! Promiňte za to hrozivé zpoždění a děkuji za trpělivost - výherce giveaway je č. 73 Klaudii (nepočítala jsem své vlastní komentáře a pokud někdo komentoval dvakrát, počítala jsem pouze první komentář)
Výherkyni gratuluji a ostatní prosím nezoufejte již brzy pro vás chystám něco dalšího.