Yesterday's show
Skirt is from H&M WaterAid collection (find out more info about WaterAid organization and their cooperation with H&M here); hat H&M, Shoes Mango; Shirt is Second Hand
/
Sukně je z H&M WaterAid kolekce (zjistit více o organizaci WaterAid a jejich spolupráci s H&M můžete tady); slamák H&M; boty Mango; košile z druhé rukyI unfortunately don't have any quality pictures from the fashion show I styled for Elle Fashion Shopping Weekend yesterday since there was lot of people photographing it and Josh didn't really have a good spot. However I am positive I will be able to outsource some and post them during this upcoming week. What I do have is photographs of me in the outfit I wore for the occasion! Hope you guys like it.

/

Bohužel nemám žádné dobré fotky ze včerejší přehlídky, kterou jsem stylovala v rámci Elle Fashion Shopping Weekendu. Bylo tam hrozně moc fotografů a Josh nemohl zaujmout příhodné místo. Na druhou stranu si jsem naprosto jistá, že budu moct během týdne získat někde jinde tak je pak sem hned přidám. Doufám, že těm co se měli šanci na přehlídku podívat se moc líbila a všem ostatním aspoň prozatím nabízím fotku outfitu který jsem si na přehlídku vzala.