Bad

New American Apparel shirt and Topshop chains in which both I am madly in love with so you might just see these in every post from now on.

shirt and pants American Apparel; trench coat Mango

/

Novou košile American Apparel a řetězy z Topshopu teď asi budete vídat hodně často, vzhledem k tomu, že jsem se do obou bláznivě zamilovala.

košile a kalhoty American Apparel; trenčkot Mango 

hotel room I stayed at / hotelový pokoj ve kterém jsem bydlela

czech map in british Urban Outfitters / česká mapa v britském Urban Outfitters

I got back from London last night and today I realized that I only have three photos I can use. Im a bad blogger and I apologize to all my pics loving readers. I will do better next time I promise. 
Other than that I can tell you I was very excited to see Agent Provocateurs spring/summer 2012 collection is very colorful and very retro so we made sure we got enough sizes for our shop this time.
I did not do as much shopping as I expected since I don't have a patience shopping in sales because the shops are messy and they rarely have my size.

/

Včera v noci jsem se vrátila z Londýna a dnes jsem si uvědomila, že mám vlastně jen 3 použitelné fotky. Tímto se všem fotkomilům srdečně omlouvám a slibuji, že příště se polepším.
Kromě toho vám můžu prozradit, že jsem naprosto nadšená z Agent Provocateur spring/summer 2012 kolekce - je velmi barevná a hlavně božsky retro, takže jsme si tentokrát dali opravdu velký pozor, abychom měli dost velikostí.
Na nákupech jsem se tentokráte moc nevyřádila, protože mě moc nebaví nakupovat ve slevách, protože mají v obchodech hrozný nepořádek a když už něco najdu tak nemají moji velikost.