Karlovy Vary


shoes Bata; the rest H&M
/
boty Baťa; zbytek H&MHere I am with post from Karlovy Vary. I went there thanks to H&M which for a week during the International Film Festival moved their showroom there but more about that in a next post. I spend a day there with Luke and Paulina taking pictures of celebrities coming in, walking around eating traditional waffles and enjoying my free time and on top of it i finally got to meet one of my friends I haven't seen in ages.

/

Poslušně se hlásím s příspěvkem s Karlových Varů, kde jsem včera strávila příjemný den. S Lukem a s Paulínou jsme tam včera fotili celebrity, které se přišli obléct a nalíčit do Instyle Luxury Styling Suitu (o tom podrobněji v nejbližších dnech), a taky se procházeli po kolonáďě cpali se oplatky a okupovali zdejší restaurační zařízení. Krom toho se mi také podařilo setkat s kamarádkou z Prahy se kterou jsme se neviděly tak milión let a vůbec to bylo příjemné odpoledne.

...A opovažte se mi říkat, že se černé polobotky ke zbytku outfitu nehodí. Nejsem blázen (Paulína) abych celý den pobíhala po Varech v podpadkách.PS: I added these pretty babies to my shop go check it out if you are interested.
/
PS: Do svého obchůdku jsem přidala tyhle kraťasy. Jestli vás zaujaly můžete si je koupit tady.