The Show

I was wearing dress made by Alzbeta Presova, H&M purse and Topshop heels

What can I say hands down this was the most amazing event I had the honor to attend. Every little detail of the whole show was put together so well!
There were people just standing around outside hoping to see a celebrity.

I walked trough a corridor into a room filled with mirrors and sexy waiters standing along the side offering drinks and as soon as I walked in a passed Coco Rocha and Jessica Alba. We were just enjoying our drinks when a tall man started chatting with me asking me about where I was from and soon joined by Mark Ronson talking to me about how much they both liked Prague.
Then we moved to room with golden runway arranged like a maze between the seats. There were two entrances and they were models coming out from each side going in two directions then meeting in a middle and the leaving through out the other end. I just didn't even know where to look first.
After the show Donatella Versace came out walked the runway and one of the walls just slide open and she walked in a huge room with DJs and dance floor and the whole crowd just followed her inside and the after party started.
...and it was a great one. I mean they had Niky Minaj and Prince to perform!

PS: I would just like to say thank you to everyone from H&M and especially the czech PR for giving me this amazing opportunity to see it.
PPS: Check out forbes.com for video from the show and huffingtonpost.com for pictures and full list of celebrities who attended the show.

/

Co vám povídat, byla to prostě nejlepší událost, jaké jsem měla tu poctu se zúčastnit. Měli opravdu promyšlený každičký detail celé show. 
Lidi postávali v hloučcích za zábranami a doufali, že se sem ji podaří vyfotit si celebritu, taková tam byla atmosféra. 
Přišla jsem dlouhým tmavým koridorem do místnosti se zdmi pokrytými zrcadly a hned jak jsem vešla, uvědomila jsem si, že jsem právě prošla kolem Coco Rochy a Jessicy Alby.   Postávali jsme a vychutnávali si drink, když mě oslovil vysoký muž s brýlemi a začal se mě vyptávat odkud jsem, ke kterému se po chvíli přidal i Mark Ronson, ve svém růžovém Versace for H&M obleku a oba mi začali zaníceně vyprávět, jak je Praha skvělá a jak dobře se jim u nás nahrávalo.
Pak se všichni přesunuli do místnosti se zlatým molem, které připomínalo bludiště mezi sedadly. Molo mělo dva východy vedle sebe, modelky vycházely zároveň z obou stran, každá jiným směrem, procházely bludištěm, setkávaly se uprostřed a vycházely zase opačnou stranou. Bylo to šílené, nevěděla jsem kam se dřív podívat.  
Po defilé vyšla na molo samotná Donatella Versace, prošla se kus po mole, načež se rozestoupila jedna ze zdí, za níž byla další velká místnost s DJem a tanečním parketem a všichni se zvedli a následovali Donatellu dovnitř.  
Bože to byla párty! Princ, které ho jsem poslouchala od dětství, vystoupil! Bohužel nám bylo řečeno, že hosté nesmí fotit, ale nakonec samozřejmě nikdo, kdo měl telefon s foťákem, neodolal.
PS: Chtěla bych všem z H&M hrozně poděkovat, ale hlavně českému týmu, za to že mě vybrali a za nekonečnou pohostinnost, se kterou mě v New Yorku opečovávali.   
PPS: Kouňete na forbes.com pokud chcete vidět rozhovory a video z přehlídky, a na huffingtonpost.com pokud vás zajímajá jak Versace for H&M slušelo celebritám.