Crash&Burn

H&M top and clutch; Zara pants and heels
/
top a psaníčko H&M; kalhoty a boty Zara

You know how they say when it rains, it pours...well they are absolutely right. I feel like my last crisis was around this time last year which makes me think they come to me in cycles or maybe my problems are like strange psychidelic mushrooms which grow when its warm and rainy - which would definitely fit since it sure feels like I am having really bad trip.
Well long story short I am staying in Prague and currently looking for a job (lets get the job offers rolling!) since I cant take my notice back.
On the other hand I must say I am eternally happy for people who help me to make it more bearable.
/
Víte jak se říka, že když se sere, tak se sere...je to abslolutně pravdivé. Přijde mi, že moje poslední větší krize nastala minulý rok někdy touhle dobou, což mě nutí se domnívat, že buď moje velké krize přichází v ročních cyklech nebo jsou jako nějaké psychidelické houby, které potřebují déšť a teplo, a to by vlastně i sedělo vzhledem k tomu, že se to celé velmi podobá nějakému špatnému tripu.
Abych to zkrátila, zůstvám v Praze a navíc si teď i hledám práci (takže posílejte prosím nabídky), protože už nemůžu vzít zpět svoji výpověď.
Na druhou stranu musím zmínit, že jsem nekonečně vděčná všem, díky kterým je to všechno o něco snesitelnější.
PS: Tímto se také omlouvám za to, že jsem ještě stále nevyhlásila vítěze giveaway. Nebyla jsem totiž v provozu schopném rozpoložení. Ale slibuji, že to do konce týdne napravím.