Vanity

pants H&M, shirt and heels Zara, jacket Bershka
/
kalhoty H&M, košile a boty Zara, bunda Bershka

When they ask bloggers in interviews if perhaps blogging isn't just about ego jerk off it always makes me laugh. Well, yes it is. What else would it be about? Which is also applicable for any other type of public self-presentation for that matter. Anyone who will try to convince you otherwise is full of shit. So there you have it my dear readers, the naked truth.
Go vanity! :)
PS: My Mel giveaway winner is kaczka333. Congrats! For those who haven't win there will be another giveaway soon so stay tuned.
/
Když se v rozhovorech ptají bloggerů na něco v tom smyslu, jestli není náhodou blogování prosté honění si ega, vždcky mě to hrozně pobaví. Ano, je.  Co jiného by to asi bylo? Každá veřejná sebeprezentace není o ničem jiném a kdo se vás bude snažit přesvědčit, že ho k tomu vedou nějaké hlubší pohnutky, si sere do huby. Nebo ok... to a taky touha, že nám blog usnadní cestu k naší vysněné kariéře. Takže tady to máte milí čtenáři pěkně bez obalu.
Slavá sebelásce! :)
PS: Výhercem Mel Giveaway se stává kaczka333. Gratuluju a taky jí přeju, aby jí lidi v gladách na fesťáku nepošlapali nohy. Jinak díky za skvělé odpovědi a už brzy se můžete těšit na další giveaway.