All natural - hair goodies


Lush Blousey Šampón - Skvělý šampon, který moje vlasy pěkně vyživí a přijde mi, že je mám po něm o dost silnější a lesklejší a naprosto miluju fakt, že je úplně bez konzervantů. Jediná věc, která může překvapit je, že nevoní moc po banánech ale spíš po jalovci a proto mi vůně připadá spíš pánská ale tohle mi na něm vůbec nevadí.
Big tuhý kondicionér - Nejdřiv jsem trochu váhala, protože si člověk musí zvykat na jiný způsob aplikace ale pak jsem zjistila, že ho stačí jen párkrát přetřít po vlasech a ne je s ním zběsile drhnout, jako jsem se snažila ze začátku. Jinak splnil vše, co slibuje - mám po něm hutnější a jakoby těžsí ale zárověň načechranější vlasy, prostě jako od moře a nevíc tenhle efekt vydrží dva dny. Jo a neskutečně božsky voní. Prostě 100% láska.
No Drought suchý šampón - suché šampóny mám ráda na osvěžení a načechrání vlasů. U tohodle je třeba si dávat pozor při aplikaci, abyste to zbytečně nepřehnali ale jinak je skvělý. Má voňet po limetkách a grapefruitech ale mě ze všeho nejvíc připomíná coca colu.
Color&Soin - barva na vlasy s rostlinými výtažky a neobsahuje amoniak, resorcin ani parabeny takže u mě automaticky vyvrává jenom tím, protože si myslím, že bychom se měli vyhýbat stykům s chemikáliemi jak jen to možné. Je skvělé, že navíc nemá obvyklý nepříjemný zápach jako barvy mívají. Je vlastně úplně bez zápachu, což je příjemná změna, má ale o něco řidší konzistenci. Celkově jsem byla velmi spokojená a chystám se u téhle značky, už zůstat. Koupit ho můžete online tady kde mají i poštovné zdarma nebo v lékarnách.

O přírodní péči bez parabenů, ftalátu atd. na ruce jsem psala tady,