Burning desire

men's sweatshirt Asos, skirt H&M, stockings Calzedonia, watches zoot.cz, bag svartsvanur / pánská mikina Asos, sukně H&M, punčochy se švem Calzedonia hodinky zoot.cz, kabelka svartsvanur

Did I miss the mark with this mint sweatshirt or is mint still ok to wear? Oh well, who cares I like pastels and sweatshirt+pencil skirt combo even more. 
Do you also keep a list in your head of what clothes you NEED at the moment. For example for me right now it is black belt (with nice belt buckle), plaid skirt, white jeans, more sweaters!, gray coat...pretty reasonable right but then I start thinking about same list but for cosmetics, furniture and home decor. Oh damn you, burning desire to own things.
On the bright side at least I already bought almost all christmas gifts.
/
Šlápla jsem s touhle mint mikinou vedle nebo je se to ještě nosí? Koho to zajímá, ja miluju pastelové barvy a ještě víc miluju kombinaci pouzdrové sukně a mikiny.
Taky v hlavě nosíte seznam oblečení, které POTŘEBUJETE? Na mojem jsou věci jako černý pásek (s nějakou pěknou sponou), tartanovou sukni, bílé/světlé džíny, víc svetrů(!) a šedý elegantní kabát...to zní docela rozumně ne? Ale pak si vzpomenu, že mám podobný seznam i na kosmetiku a na nábytek a bytové doplňky. Zatracená potřeba vlastnit věci.
Alespoň se můžu pochlubit, že už mám nakoupeno většinu vánočních dárků.