Jesus walks

 sweater and bag H&M, shoes Destroy, coat afakeartist's

Byli jsme na obědě v Můj šálek kávy (a mají tam nejlepší kávu, jak jinak).
Poslední dobou už vůbec nesleduju českou politickou scénou, protože mě to nekonečně štve, a tak sleduju radši tu americkou, která mě přímo neovlivňuje. Kdysi mě vážně vytáčela právě americká politika a to jak se její představitelé často ohánějí vírou ale postupem času jsem se tím nějak smířila, protože víra je součástí každého aspektu americké kultury. My češi tomu nerozumíme ale američani opravdu mají mnohem častěji sklony být přívětiví k cizím lidem. Každá mince má dvě strany.
PS: Zima mě už vážně nebaví. A moje kabáty už mi taky nestačí, tak si pujčuju Jurovi.
/
It is funny how I prefer to follow American political scene rather than the czech one not because I think American is better but simply because it angers me less since it doesn't affect me directly although it annoys me great deal how American politicians use faith as a tool to gain votes.
However I am more in peace with it now because I realized that it is not just politics but every aspect of American culture that faith is part of. We czechs don't understand but americans truly are more prone to random acts of kindness. There are two sides to every coin.