Flowerbed


H&M jacket and trusers, laptop case caseable.com

I finally found myself the perfect top and bottom in some crazy matching print. I cant wait to blend in with my grandma's sofa.
I had this laptop case custom made on caseable.com. They have huge variety of prints and patterns form different artists or you can like myself design your own. I really liked big flower patterns you could see on D&G fashion show so I too decided to go for dramatic flower print for my laptop case. They make cases for all sorts of gadgets so if you want to show your creativity I say go for it.
PS: Get 15% off with my discount code "dannyrose15". Valid till march 15th
/
Konečně jsem si splnila sen o vršku a spodku ve stejném šíleném vzoru. Už se těším, jak budu splývat s potiskem na babičině gauči. 
Tenhle obal na laptop jsem si nechala vyrobit na caseable.com mají na výběr spoustu vzorů od různých umělců a nebo si jako já můžete navrhnout vlastní. Hrozně se mi líbily vzory velkých barevných květin na přehlídce D&G, tak jsem se nechala inspirovat. Dělají obaly na všechno od iphonů po obaly na různé druhy elektronických čteček takže pokud taky toužíte vyjádřit svoji kreativitu jďete určitě do toho. 
PS: Zadejte při nákupu slevový kód "dannyrose15" a dostanete 15% slevu. Platí do 5.března.