What's inside revisited: Traveling edition

Since we are leaving Prague for the weekend I thought it would be nice to revisit my post about what kind of things I carry around in my purse during traveling and also quite a bit changed since my last post - here. I quit smoking, instead of notebook i use iPad mini and I found much better hand cream. On the other hand not even that I am faithful to Chanel and Bobbi Brown but I would say my love for those two brands has grown since last time.

1. Shades - are a must always! They are great cure for lack of sleep, sadness and to add extra style.
2. Hand sanitizer and hand cream Crabtree&Evalyn - are two things which for me are absolutely essential traveling or not. Plus Crabtree is number one in hand care so even their sanitizers are moisturizing.
3. Concealer, Touch up stick and Pot Rouge Bobbi Brown - this is kind of the holy trinity of make-up touch ups to me. I don't usually carry around my whole make-up bag to save space and these 3 things are all I need to freshen up my make-up.
4. Eye drops for red eyes, moisturizing face cream Bioderma and Biotherm lip balm
5. Chanel Noir - I love to try new perfumes but they must be from Chanel and of coarse for traveling I use smaller plastic container
6. Pocket money
7. iPad mini - my endless source of knowledge and entertainment and of coarse great blogging tool 

/

Vzhledem k tomu, že odlítáme na víkend pryč, tak jsem si říkala, že by bylo fajn vrátit se k tématu co nosím v kabelce, když někam cestuji. Navíc se docela změnilo od původního příspěvku - tady. Už nekouřím, místo diáře nosím iPad, Krause přestali vydávat a krém na ruce jsem našla mnohem lepší. Chanelu a Bobbi Brown nejenže zůstávám věrná ale dokonce bych řekla, že moje láska k nim jen vzkvétá.

1. Brýle - musí být vždy a všude! Brýle jsou skvělé v boji proti smutku, nevyspání a i nedostatku stylu.
2. Dezinfekce na ruce a krém na ruce v cestovním kelímku Crabtree&Evelyn - jsou dvě věci, které jsou pro mě ať už v bežném životě, tak při cestování naprosto nepostradatelné. Navíc Crabtree je pro mě jedničkou v péči o ruce takže i jejich dezinfekce je zároveň pečující.
3. Korektor, korektor pod oči a tvářenka Pot Rouge vše od Bobbi Brown - tohle je pro mě taková svátá trojice, kterou mám u sebe vždy. Bežně v kabelce nenosím celou kosmetickou taštičku a to ani během cestování, protože by mi zbytečně zabírala místo a tyhle tři věci mi úplně stačí k osvěžení make-up a abych se zase cítila čerstvě a upraveně.
4. Kapky proti zarudlým očím, hydratační krém Bioderma Sensibio a balzám na rty Biotherm
5. Chanel Noir - nejsem věrná jednomu parfému, ale jsem věrná Chanelu a na cestování samozřejmě využívám menší cestovní lahvičku na parfémy (k dostání například v Sephora).
6. Kapesné - i přesto, že mám výběry v zahraničí zadarmo radši nic nepodceňuji a vždy mám u sebe alespoň menší hotovost.
7. iPad mini - nekonečný zdroj zábavy, informací i pomocník při bloggovaní. Jednoduše k nezaplacení!
8. a velká praktická kožená kabelka do které se vám vše vejde včetně foťáků, objektivů a vody! - H&M