Bobbi's Secret to perfect skin


Kosmetiku Bobbi brown jsem objevila asi před rokem v USA na své úmorné cestě za tím správným make-upem pro mě a konečně jsem našla značku, která má perfektní výběr odstínů a jejíž produkty jsou i pěstící a pečující.
Rozhodla jsem se proto vyzkoušet lekci líčení BB, něco nového se naučit a zcela nevyhnutelně i rozšířit škálu produktů, které používám. Zašla jsem tedy na Nový Smíchov, kde otevřeli svůj první vlastní obchod v ČR, na lekci Tajemství dokonalé pleti.
Lekce jsou zadarmo, trvají asi 20 min a nákup produktů není podmínkou. Vizážistky vás odlíčí, přiraví pleť krémem, pomůžou vám vybrat správný odstín makeupu (testuje se nejlepší ze tří odstínů na tváři a čele a já jsem se například dozvěděla, že jsem používala příliš světlý) a kompletně vás zase namalují. Během celé lekce navíc máte v ruce zrcátko, abyste mohly sledovat, jak vizážistka postupuje (a taky se můžete zvědavě celou dobu vyptávat na věci, které vás zajímají, jako já). Nakonec vám předají face chart se seznamem všech použitých produktů a ty, které se vám líbily si můžete zakoupit.
Fotky výše jsou postup, který jsem se při lekci naučila.
1. Aplikuji korektor pod oči Bobbi Brown Corrector, který neutralizuje tmavé kruhy pod očima (pro mě nepřítel č.1) včetně oblasti koutků oka.
2. přes korektor jemně vklepu do očního okolí Bobbi Brown Creamy Concealer, který sjednotí korektor s makeupem
3. směrem od středu obličeje aplikuji makeup v mém případě Bobbi Brown Extra Repair Foundation SPF 25 (extra zvláčňující:)
4. podle potřeby přepudruji s Bobbi Brown Sheer Finish Loose Powder - bradu a lesklé čelo
5. tváře (a místa, kde na obličej dopadá slunce) orámuji bronzerem - ne, není to sprosté slovo! 
přidám tvářenku a řasenku a to je můj kompletní denní make-upu.

PS: Miluju, že mají korektory a makeupy sjednocenou paletu odstínů! Stačí vybrat jeden a máte správně všechny.
PPS: Na fotkách jsem upravovala jen jas a černou jinak žádný photoshop!