Consciously timeless


April 4th is H&M coming with new eco friendly collection Conscious Exclusive. They did one last year when they added to the regular Conscious collection a line of party wear which was quite amazing but this year they upped their game! Elegant white suit fulfills the idea of a perfect outfit for me on a several levels - first of all it is timeless (therefore perfect investment), the pieces can be worn separately (therefore perfect investment), i love pant suits, it is white and has the added value of being made from organic cotton. I mean I am drooling on my keyboard and I am worried I will ruin my laptop.
There is also beautiful long dress with open back (and for great price) or light grey princess dress.
See for yourself here.
/
H&M přichází 4. dubna (u nás k dostání pouze v Praze, Na Příkopech) s novou kolekcí šetrnou k životnímu prostředí Conscious Exclusive. Už minulý rok přidalo k běžné H&M Conscious kolekci ještě party edici, která byla opravdu nádherná ale tenhle rok si myslím, že ji ještě o něco překonali. Elegantní dámský bílý oblek pro mě naplňuje představy o perfektním outfitu hned v několika rovinách - jednak je to naprosto nadčasová záležitost (tudíž skvělá investice), kousky se dají perfektně kombinovat i zvlášť (tudíž skvělá investice), miluju kalhotové kostýmky, je bílý a navíc má tu přidanou hodnotu, že je vyrobený s biobavlny. Slintám si tady nad ním na klávesnici a bojím se, že si zkratuju počítač.
Jinak má kolekce taky krásné dlouhé šaty s otevřenými zády jak na červený koberec (a ještě za dobrou cenu), světle šedé šaty jako pro princeznu nebo třeba snové bílé krajkové. 
O pánské se ani nezmiňuji!
Podívejte se sami, třeba tady.