For the better or worse


Obrázek č. 1 jsou moje milované Toni&Guy stylingové produkty, bez kterých už snad ani nemůžu existovat.
Obrázek 2. jsou velmi podobné stylingové produkty, také z DMka (popř. jakékoliv jiné běžné sítě drogerií), které jsem si koupila trochu v panice když mi moje oblíbené Toni&Guy zabavili na letišti a já si připoměla, proč ty první tak miluju. Povím vám proč.

Toni&Guy Glamour Firm Hold Hairspray - Nemám ráda laky se silným chemickým oparem, který vám zaplní koupelnu a dlouho jsem z toho důvodu používala lak na vlasy od Bed Head. Toni&Guy Glamour lak na vlasy perfektně drží a má příjemnou nevtíravou vůni, stejně jako můj předchozí oblíbenec.
Toni&Guy Cleanse Dry Shampoo - suché šampony jsem objevila minulý rok a od té doby je používám denně. Pokud máte jemné a/nebo rychle se mastící vlasy, které potřebují načechrat/osvěžit tenhle produkt bude vaším nejlepším přítelem. Složení těhle produktů není žádná magie a tak by člověk předpokládal, že i ty do stovky budou fungovat dobře. Bohužel problém s těmi běžnými je, že po nich ve vlasech zůstavá bílý prášek, kterého se špatne zbavuje a navíc, z nějakého neznámého důvodu, smrdí jako osvěžovač vzduchu na záchodě.
Toni&Guy Casual Sea Salt Spray - další skvělá stylingová vychytávka na vytvoření nedbalého plážového rozcuchu. Používat se dá různě já ho nejraději nastříkám do vlhkých vlasů a zamotám do drdolu nebo zapletu do copu a počkám až uschne. Opět běžná verze má zvláštní záchodovou vůni.
Mojí poslední láskou je Toni&Guy Casual Sculpting Powder - tuhle věc používám, když toužím po opravdu dramatické hřívě. Napudruju do vlasů a pořádně rozcuchám, prostě to funguje.

Všechny prodkty jsou dostupné v DM. Kompletní seznam produktů najdete na hairmeetwardrobe.com.