White B*tch

jeans Levi's, tshirt Topshop, heels H&M Conscious Exclusive

I think that me and smokey eye aren't just meant to be. Thanks to my friends Paulina and Tereza I decided to try Nars and have my makeup done by the Nars head make-up artist Cindy Bertault.
...and left with these panda eyes which with the combination of what I was wearing made me look like a firts class bitch. I can't say I felt good.
Well, sure if I had my bangs up and I was going to a party it would look much better. 

The point is this is what all of my experience with smokey eyes turned out and I am just starting to think I am not the right type for those.

/

Myslím, že já a kouřové líčení si nejsme souzeni. Díky Paulíně s Terezou jsem se rozhodla jít vyzkoušet líčení Nars a objednat se k samotné Cindy Bertault, která je hlavní make-up artistkou Narsu a líčí na fashion weeks po celém světě.
...a udělala mi tyhle pandí oči, které ze mě, v kombinaci s oblečním, udělaly prvotřídní "bitch". Tereza to zhodnotila tak, že vypadám jako na drogách. Nemůžu říct, že bych odcházela s příjemným pocitem.
Myslím, že bez ofiny a na party by to bylo jistě působivé líčení viz. instagram tady.

A takhle nějak vypadá každá moje zkušenost s kouřovým líčením, začínam být přesvědčena, že asi na to nejsem ten správný typ.