With Love, My fat legs

H&M pajama top and heels, Zara skort

This is what May looks like folks not like that crap which is going on outside right now.

Someone made comment few post bag about my legs being disgustingly fat and one of my readers reacted with a comment saying that she bets that my legs must be very popular among man and that is exactly the point, ladies.
We judge ourselves (and other women) way more harshly than man do. I swear 90% of man won't have a clue what are you talking about when you will be crying to them about wanting to have gap between your thighs like models do. They will also not understand why do we want it so desperately.
Man simply see us differently and I believe in this case we should comply without any dissent. 

Ok, I am off to make some paleo brownies.
With love, My fat legs.
XOXO

/

Takhle vypadá pořádný Květen, s tím co se děje venku teď, kategoricky nesouhlasím.

Pár příspěvků zpátky nějaký anonym zhodnotil, že mám nechutně tlusté nohy a mě zaujala reakce jedné z mých čtenářek, která prohlásila, že zrovna moje nohy mají u mužů jistě velký úspěch a tím se podle mě dostala přesně k jádru problému. 
My ženy, máme tendenci hodnotit sebe (a ostatní ženy) mnohem kritičtěji, než to dělají naše protějšky. Přísahám, že 90% mužům nebude jasné o čem je řeč, když si jim budete vylívat srdce, že toužíte mít mezírku mezi stehny, jako mají modelky v časopisech. To, že už vůbec nepochopí, proč po ní vlastně tak zoufale toužíme, ani nezmiňuji.
Muži nás vidí prostě trochu jinak a já věřím, že tohle je přesně ta oblast, ve které bychom se jim měly bez odmlouvání přizpůsobit.

No nic, jdu si udělat paleo brownies.
S láskou, moje tlusté nohy.
XOXO