Rag & Bone

shorts Zara, H&M men's shirt, Nike sneakers

This and even better (see my instagram) is how it looked at Hotel Zochova Chata, where I spent the weekend. The shorts are another find from sales at Zara and i think that with the tshirt and sneakers they make perfectly appropriate outfit for wellness weekend. I actually packed only two pair of shoes and both sneakers - one to exercise in and one to wear, which is so unlike me. I always pack twice as many things as necessary just because I cant decide what I want to wear and I like to have some options.
Well, if I had the choice I would stay for whole week without a doubt.
/
Tak takhle božsky a jestě lépe (viz můj instagram) to vypadalo na Zochově Chatě, kde jsem strávila víkend. Kraťasy jsou můj další úlovek ze slev v Zaře a myslím že v kombinaci s teniskami a tričkem to byl naprosto vhodný oděv na odpočinkový víkend. Vlastně jsem sebou měla jen dvoje boty - jedny tenisky na cvičení a jedny na nošení, což je u mě naprostá vzácnost, protože si obvykle balím 2x tolik věcí než potřebuju jen proto, že se neumím rozhodnout a radši si vybírám podle nálady. 
Kdybych měla na výběr, tak tam klidně strávím třeba i týden, protože mít jako jediná důležitá rozhodnutí dne, v kolik si zajdu na masáž, to je opravdu úplně jiný druh starostí.
PS: poslední fotka je moje zátiší s cestovatelskými pomůckami - kartáček je z urbaluxu a hrozně se mi líbí jak působí pánsky.