White, gray, black and silver


...seems like these colors will dominate my wardrobe once again as I am staring to prepare myself for fall. Here are my current favorites:
1. Toni&Guy Shampoo and Conditioner for fine hair - this shampoo and conditioner is perfect match for my fine hair! It adds volume and makes them feel thicker.
2. H&M set of rings - obviously I don't wear jewelry much but I was looking for thin rings like these for ages.
3.H&M statement purse - this purse is from H&M limited edition autumn collection which will hit the stores tomorrow and it is the perfect statement piece for any simple outfit.
4.H&M fluffy sweater - oh boy aren't I real sucker for those oversized fluffy sweaters
5. H&M leather boots - slick and beautiful
/
...vypadá to, že tyhle barvy opět ovládnou můj šatník, když se tak dívám na svoje podzimní kousky. Tady jsou moje nejoblíbenější:
1.Toni&Guy šampón a kondicionér na jemné vlasy - tuhle věc moje jemné vlasy opravdu milují. Přijdou mi po nich hustší a silnější.
2. Set prstýnků H&M - moc šperky nenosím, to víte, ale po takových jednoduchých tenkých prstýncích jsem toužila už dlouho.
3. H&M kabelka - tahle kabelka je z jejich limitované podzimní kolekce, která bude od zítřka v obchodech a je to perfektní kousek pro oživené jakéhokoliv jednoduchého outfitu.
4. H&M chlupatý svetr - bože, na velké chlupaté svetry mám vážně úchylku.
5. H&M kožené boty - jednoduché a krásné