Downtown LA


H&M man's shirt worn as a dress

I am a huge fan of sleepwear inspired looks and wearing menswear so this one is the perfect combination of the two it is definitely on the man repelling side but who cares.
I made the hard decision of packing only one jacket but than again the weather was great (as you would expect from California) and biker jacket does go with everything.
/
Jsem velký fanoušek jak pyžamové módy, tak pánského stylu takže tahle pánská košile je vlastně jednou dokonalou kombinací obojího. Jasně, je spíš muže-odpuzující ale koho to zajímá?
Navíc jsem při balení do USA učinila to těžké rozhodnutí, vzít si jenom křiváka, ale naštěstí počasí bylo skvělé (jak jsem od Californie očekávala) a křivák se stejně hodí ke všemu.

Konečně jsem měla šanci zase vidět své staré přátele, které jsem neviděla 5 let ale bylo to tak přirozené, jako kdybychom se nikdy vídat nepřestali. 
Byly jsme v těch nejlepších barech, kdy vám barman připraví jakýkoliv drink podle seznamu vašich oblíbených ingrediencí. Večeřeli jsme to nejčerstvější sushi, se kterým se nédá vůbec nic srovnávat (a jedli ho se zavřenýma očima) a obědvali skvělé burgery v levném fastfoodu kam běloši asi moc nechodí. Byli jsme na živém natáčení talk show Conana O'Brien s Diane Kruger, koupali se v bazénu na streše v centru LA a každý den stihli jen polovinu věcí, kterou jsme si naplánovali. 
LA ve všech svých protikladech, kde jste v centru obklopení aministrativními budovami, restauracemi a drahými obchůdky a přejdete přes ulici a ocitnete se na největší kolonii bezdomovců v céle USA, která je dlouhá několik bloků.

...pokračování příště.