Cosmetic Purgatory


Prošla jsem v posledních pár měsících něco jako kosmetickým očistcem. Vyházela jsem starou kosmetiku (rťenky v šílených barvách; oční stíny, které jsem použila tak jednou...a tak) a nechala si jen ty věci, které opravdu stojí za to mít.

Třeba matná rťenka MAC v perfektním červeném odstínu Ruby Woo (měla jsem ji na sobě tady) a moje jediné uznávané líčení očí - černé gelové linky (se zlatými třpitkami) MAC, které vydrží v odstínu Blitz&Glitz.

V péči o pleť teď nejvíc oceňuji bio arganový olej, který sí dávám na noc a lituju promarněného času než jsem objevila tenhle zázrak (jo, vážně je tak super, jak se říká).
Přes den si dávám pod makeup konopný krém Cannaderm, který stojí v lékárně něco kolem dvou stovek a vyhovuje mi víc než Bioderma.

Z  USA jsem si přivezla pořádný hutný (bio) krém na ruce a jinak si na všechno možné od obličeje až po paty mažu panenský kokosový oleje a piju zelený čaj na litry.
Shrnuto, podtrženo stávám se pomalu ale jistě nefalšovaným hipíkem. Tímhle tempem asi příští rok přestanu používat deodorant a začnu se voňet pačuli.