The waist talk

jeans Levi's, gelové linky MAC - Blitz&Glitz

How do you feel about these, ladies? Do you like pants with hight waist or do you see them just as asexual as granny pannies in XXL. Most men will say that they more like the second one but I simply can't see what is so sexy about muffin tops and you know we all have them no matter if size 36 or 44. Also somebody might want to explain what is so awful  about having your waist insinuated. 
Even Miley with her tongue out all the time licking imaginary vaginas wears most if not all her bottoms high waisted and that's got to mean something.
/
Jak jste na tom dámy? Kamarádíte se s kalhotami s vysokým pasem nebo je to pro vás něco stejně tak asexálního jako babičiny vytahané bombarďáky velikosti XXL. Většina (českých/slovenských) mužů jistě bude tvrdit, že jsou rozhodně to druhé ale já prostě nedokážu porozumět tomu, co je sexy na zaříznutých špíčcích na bocích, které máme všechny nezávisle na tom jestli nosíme velikost 36 nebo 44 a taky chci aby mi někdo vysvětlil, co je tak strašné na tom, mít krásně zvýrazněný pas?!
Miley možná rádá vyplazuje jazyk a olizuje pomyslné vagíny ale i všechny (fajn, většina) jejích spodních dílů ji zakrývají pupík a to přece něco znamená, ne?!

PS: Byla bych ráda kdyby tenhle článek byl osvětou pro všechny ženy a pořídily si alespoň jeden pár...jen na zkoušku! Prosím!